HAKKIMIZDA

Oray Prefabrik A.Ş., 2000 yılındaki kuruluşundan itibaren prefabrik yapı sektöründe birçok şirkete hizmet vermektedir. Öncelikle prefabrik yapı olmak üzere, konteynerler, modüler şantiye binaları ve ağır çelik (yapısal çelik) ve hafif çelik yapılar gibi prefabrik yapıların üretimi ve montaj-demontajı yanı sıra hafif çelik yapılar hususunda verdiği hizmetlerle Oray Prefabrik yurtiçinde ve yurtdışında inşaat firmaları için şantiye kurulumları ve diğer alanlarda çalışmalar yürütmektedir. 2005 yılı başında sektördeki çeşitli firmalarda tasarım, üretim, pazarlama ve kalite yönetim bölümlerinde yönetici olarak çalışmış, uluslararası birçok projede imzası olan genç ve dinamik mühendis, kalite uzmanı ve mimarları bünyesine katarak gelişmiş, 2007 yılında ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin uygulanmaya başlanması ile bu gelişme olumlu yönde ivme kazanmıştır.

2008 yılında, Oray Prefabrik bu gelişmenin devamı olarak ilk üretim fabrikasını Ankara 2. Ve 3. organize sanayi bölgesinde tamamlamıştır. Oray Prefabrik sektörde güvenilir ve doğru adımlar atarak 2012 yılında bünyesine 2. Fabrikayı ekleyerek üretim alanını 11650 m2’ye yükseltmiştir. Oray prefabrik, dışarıya bağımlılığını azaltabilmek adına gerekli makineleri de bünyesine katarak zengin makine parkuru ile rakiplerinin önüne geçmeyi amaçlamıştır. Bu doğrultu da 2017 yılında 3. Fabrikasını da açarak 2. Ve 3. Organize sanayi bölgesin de 40.000 m2  alan üzerine kurulu, üretim alanı 19950 m2’ye çıkartılarak yıllık prefabrik, konteyner, çelik ve hafif çelik üretim kapasitesi yaklaşık iki katına ulaşmıştır. Oray Prefabrik, kadrosuyla ve yaptığı çalışmalarla gün geçtikçe gelişmeye devam etmektedir.

Hasan Hüseyin ALDEMİR
ORAY PREFABRİK A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

KALİTE POLİTİKASI

Uluslararası standartlarla örtüşen kalite politikamızın önceliği kaliteli, ekonomik ve hızlı çözümler üretmek. Bu standartları korurken bir yandan da tüm süreçlerimizi hızlı bir şekilde iyileştirmek. Sürekli eğitimlerle gelişerek, kaliteyi bir kültür olarak benimsemek. Tedarikçilerimizle birlikte gelişmek. Ar-ge çalışmalarına gereken önemi vermek. İş sağlığı ve güvenliğini her zaman ön planda tutmak. Bütün bunların yanı sıra çevreye saygılı olarak çevreyi korumak adına gerekli önlemleri almak. Sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olmak. Bütün aşamaların, fabrikalarımızda üretimi yapılan prefabrik, çelik ve hafif çelik yapıların sektörde arz ettiği öneme layık gerçekleştiğinden emin olmak.

KATALOG İNDİR

KATALOG.pdf

Dijital Katalog İndir

TOP